Marketing i reklama

Kalendarze trójdzielne reklamowe dla rozwojowego biznesu

Kalendarze dla firm — zaraz po długopisach i brelokach, cieszą się dużą popularnością wśród gadżetów firmowych. Bo czymże byłoby wyposażenie nowoczesnego biura, bez terminarza? Umieszczony w widocznym miejscu naprawdę ułatwia pracownikom wykonywanie powierzonych zadań. Dzięki dużej powierzchni kalendarza firmowego można bez problemu zapisać umówione spotkania, urlopy czy wizytę u lekarza.

Kalendarze trójdzielne na zamówienie

Kalendarze trójdzielne ułatwiają życie. Bez nich praca w w firmie, byłaby o wiele trudniejsza, ze względu na brak możliwości zaplanowania przez pracownika nadchodzącego tygodnia pracy. A nierzadko zdarzają się sytuacje, w których bardzo szybko potrzeba cofnąć się do daty z poprzedniego miesiąca lub sprawdzić dzień tygodnia nadchodzącego spotkania. Dlatego tak wiele firm decyduje się na zakup kalendarzy trójdzielnych na zamówienie.

Kalendarze trójdzielne dla przedsiębiorców na zamówienie

Kalendarze ścienne oprócz funkcji informacyjnej, powinny pełnić również funkcję estetyczną. Ponieważ będą wydrukowane w dużym formacie i zawieszone na ścianie w wielu uczęszczanych miejscach, to powinny być atrakcyjne dla oczu pracowników. Dlatego warto zlecić zamówienie kalendarza firmie, która zadba o najdrobniejsze detale wydruku. Wielu producentów kalendarzy trójdzielnych umożliwia bardzo duży wybór dostępnych wariantów. Oczywiście istnieje również opcja przesłania własnego projektu, z gotowym logo firmy. Więcej o kalendarzu trójdzielnym

Cena kalendarza trójdzielnego dla firmy

Oczywiście kalendarz reklamowy czy trójdzielny zrobiony na zamówienie, w zależności od rozmiaru będzie miał wyższą cenę, niż standardowy kalendarz z gotowym standardowym wariantem. Firmy, które nawiązały stałą współpracę z producentem kalendarzy, mogą liczyć na zniżkę, ze względu na dużą ilość zamówień.

Kalendarze reklamowe ścienne firmowe

Jak sama nazwa wskazuje, głównym celem kalendarzy reklamowych jest promowanie danej marki czy firmy. Powieszony w uczęszczanym miejscu np. stołówce pracowniczej, na korytarzu w szatni czy biurze, przekłada się na codzienny kontakt wzrokowy z kalendarzem i dzięki temu informacje, której się na nim znajdują są mimowolnie zapamiętane pracowników. Duża powierzchnia zadruku umożliwia producentom kalendarzy reklamowych umieszczenie wielu pozycji reklamowych. Co ciekawe nie tylko górna część kalendarza trójdzielnego może być powierzchnią sprzyjającą reklamie. Coraz częściej firm zamawia kalendarze reklamowe z zadrukowanymi tylnymi częściami oraz miejscami między miesiącami. Ten prosty zabieg pozwala na zwiększenie ilości dostępnych informacji.

Dostępne rozmiary kalendarzy trójdzielnych

Małe, średnie czy duże rozmiary organizerów? Jaki wybór będzie najlepszy? Rozróżnia się kilka standardowych wymiarów kalendarzy:

  • kalendarze małe w rozmiarze 300 x 690 mm. Plecki  mają powierzchnię 300 x 550 mm. Na tej powierzchni zmieści się do kilku małych reklam na zamówienie.
  • kalendarze średnie w rozmiarze 300 x 755 mm, plecki: 300 x 485 mm. Ten rozmiar pomieści kilka dużych reklam.
  • kalendarze duże w wymiarze Ich wielkość to aż 300 x 850 mm, a rozmiar plecków to 300 x 680 mm. Ten rozmiar pomieści dużą ikość materiałów reklamowych, razem z dużym kolorowym logo firmy.

Obecnie producenci kalendarzy oferują pewnego rozjazdu nowość, jaką są dostępne na rynku kalendarze trójdzielne ze spiralą.  – wybierając taką opcję, również trzeba mieć na uwadze ich wielkość – proponujemy warianty o wymiarach 310 x 830 mm (plecki 310 x 620 mm). Do produkcji kalendarzy trójdzielnych często wykorzystuje się  wysokiej klasy papier offsetowy 80 g.

Kalendarze to w dalszym ciągu bardzo popularna opcja na prezent. Obdarowane osoby, codziennie spoglądając na kalendarz przypominają sobie osobę, która podarowała mi piękny i nietuzinkowy upominek. Kliknij tu: aldo-kalendarze.pl/producent-kalendarzy

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *